پایگاه دانش یسنا

پایگاه دانش یسنا

دانستن توانستن است (اثری از کن بلانچارد)

میدونستی سایت های یسنا به نرم افزاراش وصلن و تو کسری از ثانیه موجودی هاشون با مغازشون یکسان سازی میشه؟

بروزرسانی خودکار نرم افزار

راهکار مالی و فروشگاهی مایکروسافت با استفاده از بستر شبکه ملی اطلاعات یا اینترنت بین المللی به طور مداوم و رایگان بروزرسانی می شود. فرایند بروزرسانی به این شکل می باشد که ابتدائا دسترسی های شبکه ملی اطلاعات و اینترنت بین المللی در بدو ورود به نرم افزار در نسخ کلاینت و نیز بطور مداوم و ساعت به ساعت بر روی سرویس های موجود در سرور مورد بررسی قرار می گیرد.

ضرورت فعال بودن سرویس YasnaAccountingService بر روی کامپیوتر سرور و نیز استقرار دات نت 4.8

در صورتیکه این سرویس بر روی سرور شما فعال نباشد اخطار زیر بر هنگام باز کردن برنامه بر روی سرور به شما نمایش داده می شود. همچنین وضعیت نصب و عدم نصب پلتفرم دات نت 4.8 نیز هنگام راه اندازی سرویس بر روی راهکار دیاگ برنامه (نرم افزار Smart INSPECT) نمایان می شود.

چنانچه شبکه ملی اطلاعات در دسترس باشد به منظور کاهش هزینه اینترنت در اولویت قرار می گیرد. پس از دانلود فایل های آپدیت بر روی شاخه Temp سرور از لحاظ درستی و احراز هویت مورد بررسی قرار گرفته و نهایتا به صورت قابل دانلود در پوشه Update محل نصب برنامه کپی می گردد. این فرایند به صورت خودکار توسط سرویس YasnaAccountingService انجام می پذیرد و باز ماندن برنامه به منظور دانلود ضروری نمی باشد.

تذکر مهم: کپی کردن فایل های آپدیت در پوشه Update سرور تنها به آپدیت برنامه در نسخ کلاینت کمک می کند و نمی تواند در آپدیت کردن برنامه در خود سرور موثر واقع شود. لذا در صورت نیاز حتما فرایند آپدیت آفلاین به صورت دستی توسط کاربر صورت پذیرد.

Leave a Comment

WC Captcha 26 − 23 =