پایگاه دانش یسنا

پایگاه دانش یسنا

دانستن توانستن است (اثری از کن بلانچارد)

میدونستی یسنا تنها سیستم چند شعبه ای دنیاس که به هیچ تجهیزات گرون قیمتی نیاز نداره و فقط با یه آی پی راه میفته؟

مدیریت تصاویر کالاها

یکی از دغدغه های خرده فروشی آنلاین و نیاز سفارشات کیوسک محور مدیریت تصاویر کالا می باشد. نظر به اینکه انتقال تصاویر از موبایل یا دوربین همواره با دردسرهایی همراه بوده است لذا با راه اندازی نرم افزار ویژه ای این امر مهم را برای شما عزیزان تسهیل نمودیم.

آپلود تصاویر از طریق سامانه YasnaPic

پس از دریافت شناسه کاربری و کلمه عبور خود از واحد فروش به سایت زیر مراجعه کنید:

https://pic.yasnasystem.ir

با آپلود تصاویر در سامانه فوق کدی به شما تعلق می گیرد. برای استفاده از کد به صفحه تعریف کالا رفته از بخش امکانات پیشرفته بر روی نمایش تصاویر کالا کلیک نمایید. در پنجره باز شده بر روی افزودن تصویر جدید کلیک کنید:

پس از ورود کد دریافتی در باکس بالای بارکد QR بر روی دریافت از سرور دائمی کلیک نمایید نهایتا با اعمال تغییرات بر روی تصویر (نظیر برش قسمت دلخواه) بر روی تأیید کلیک نمایید. حال به پنجره قبل بازخواهید گشت. بر روی تصویر کلیک نمایید و انتخاب بعنوان تصویر پیش فرض را کلیک نمایید تا تصویر به عنوان تصویر پیش فرض کالا انتخاب گردد. نهایتا خارج شده و بر روی تأیید کلیک نمایید تا اطلاعات بر روی سایت ذخیره گردد.

استفاده از ربات واتساپ تصاویر موقت یسنا

به منظور استفاده از ربات تصاویر موقت می بایست بارکد فوق را اسکن نمایید تا وارد ربات واتساپ شوید. تصویر مد نظر خود را برای ربات ارسال نمایید تا کد موقت دریافت نمایید. نهایتا کد دریافتی را بر روی نرم افزار وارد نموده و این بار بجای دریافت از سرور موقت از کلید دریافت از سرور موقت استفاده نمایید.

تفاوت عمده این شیوه در عدم نگهداری تصویر به صورت آنلاین می باشد که سبب می شود تصویر بعد از مدت کوتاهی از روی سرور های یسنا پاک شود لذا نمی توان از آن برای راهکارهای آنلاین یا چندشعبه ای استفاده نمود.

به منظور استفاده از این قابلیت ویژه ابتدا با هماهنگی دفتر خدمات پشتیبانی یسناسیستم فضای مورد نیاز خود را خریداری فرمایید تا فضای مورد نیاز شما برایتان ایجاد گشته و شناسه کاربری و کلمه عبور سرویس در اختیارتان قرار گیرد.سپس با ورود به آدرس زیر شناسه کاربری و کلمه عبور دریافتی را وارد نمایید.

Leave a Comment

WC Captcha 7 + 2 =

On this page